علمی پژوهشی


 


فراخوان حمایت از پایان نامه های دانشجویی در حوزه آب استان خراسان رضوی
به منظور حمایت از دانشجویان تحصیلات تکمیلی، شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی قصد دارد از ده عدد پایان نامه کارشناسی ارشد/ رساله دکتری تحت موضوع های اجتماعی، اقتصادی، حقوقی و محیط زیستی در حوزه آب استان خراسان رضوی نماید.
 ١٣٩٧/٠٨/٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
کارگاه "اخلاق در پژوهش" برگزار شد
"کارگاه اخلاق در پژوهش" 29 مهرماه در سالن اجتماعات جابرابن حیان برگزار شد.
 ١٣٩٧/٠٨/٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
انتخاب مقاله دانشجوی دانشگاه به عنوان مقاله شفاهی برتر در همایش ملی مرتع و مرتعداری
در هفتمین همایش ملی مرتع و مرتعداری، مقاله دانشجوی دکتری رشته علوم مرتع دانشکده منابع طبیع و علوم دریایی نور به عنوان مقاله سخنرانی برتر این همایش انتخاب شد.
 ١٣٩٧/٠٧/٣٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
دومین جشنواره ملی فناوری های آب، آب های نامتعارف (آب شور و پساب) برگزار می شود
دومین جشنواره ملی فناوری های آب، آب های نامتعارف (آب شور و پساب) با تاکید بر سازگاری با کم آبی، آذر ماه سال جاری در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار می شود.
 ١٣٩٧/٠٧/٣٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه:
دکتر سجادی در صفحه گوگل اسکولار خود خطایی ندارد
دکتر فتح الهی معاون پژوهش و فناوری دانشگاه ضمن اشاره به این مطلب که دکتر سید مهدی سجادی عضو هیأت علمی دانشگاه فردی سرشناس و کارآمد در حوزه علوم تربیتی است و در پرونده خود خطایی ندارد، اطلاعات خام و اولیه را که توسط ربات جمع آوری می شود و در صفحات گوگل اسکولار(Google Scholar)درج می گردد را فاقد اهمیت در سنجش شخصیت علمی اعضای هیات علمی دانست و گفت: این صفحه ملاک و معیار تصمیم گیری در خصوص ارزیابی فعالیت علمی اعضای هیأت علمی دانشگاه تربیت مدرس نیست و اطلاعات موجود در پرتال دانشگاه مهم است و اگر فردی از روی اطلاعات و مستندات موجود در صفحه گوگل اسکولار، شخصیت علمی اساتید را قضاوت کند، این داوری، یک داوری نادرستی خواهد بود.
 ١٣٩٧/٠٧/٢٩ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>