متن کامل خبر


 
شاخص‌ترین فعالیت‌های حوزه معاونت دانشجویی دانشگاه تشریح شد

خلاصه خبر: به مناسبت فرارسیدن هفته دولت دکتر اصلاحچی معاون دانشجویی دانشگاه در گفتگویی به تشریح شاخص‌ترین فعالیت‌های حوزه تحت مدیریت خود در یکسال گذشته پرداخت.

به مناسبت فرارسیدن هفته دولت دکتر اصلاحچی معاون دانشجویی دانشگاه در گفتگویی به تشریح شاخص‌ترین فعالیت‌های حوزه تحت مدیریت خود در یکسال گذشته پرداخت.
وی پیرامون اقدامات صورت گرفته در خصوص خوابگاه‌های دانشجویی گفت: از مهرماه 1394 تاکنون اقدامات متعددی در زمینه ایجاد و تکمیل خوابگاه‌های دانشجویی انجام شده است. در یکسال اخیر ضمن بازپس دهی چهار خوابگاه استیجاری پرورش، نور، دلجویه و جلالوند، خوابگاه دخترانه جدیدی با ظرفیت 440 نفر در پردیس مرکزی دانشگاه ایجاد شد. همچنین پروژه خوابگاه شهید احمدی روشن در پردیس کشاورزی تکمیل گردید.
معاون دانشجویی دانشگاه در ادامه به اهمیت فعالیت‌های مرکز بهداشت و مشاوره دانشگاه اشاره کرد و افزود: ضمن اجرای طرح سنجش سلامت برای کلیه دانشجویان در مرکز بهداشت و مشاوره و خدماتی که در زمینه حفظ سلامت توسط کادر مجرب این مرکز ارائه می‌شد، در یک سال گذشته نیز کلینیک‌های تخصصی متعددی در مرکز بهداشت و مشاوره راه اندازی گردید. همچنین در این مرکز واحد مددکاری اجتماعی راه اندازی شد که بطور 24 ساعته به ارائه خدمات می‌پردازد.
دکتر اصلاحچی در تشریح عملکرد مرکز تربیت بدنی دانشگاه اظهار داشت: برگزاری مسابقات ورزشی منطقه‌ای دانشجویان، لیگ فوتسال و حضور در المپیاد دانشجویی سراسر کشور از جمله فعالیت‌های مرکز تربیت بدنی در راستای ارتقاء سطح سلامت و نشاط دانشجویان می‌باشد. برگزاری اردوهای متعدد گلگشت و کوهنوردی و برپایی اردوهای مختص دانشجویان غیر ایرانی از دیگر اقدامات این مرکز است. اجرای طرح سلامت برای کلیه دانشجویان نیز از جمله فعالیت‌هایی انجام شده مرکز تربیت بدنی می‌باشد.
معاون دانشجویی دانشگاه در پایان ضمن اشاره به ارائه وام ودیعه مسکن 22 و نیم میلیون تومانی به دانشجویان متأهل گفت: صنعتی کردن آشپزخانه پردیس مرکزی دانشگاه، کلنگ‌زنی ایجاد سالن تربیت بدنی برای خواهران و راه اندازی استخر در پردیس مرکزی دانشگاه در ماه آینده نیز از دیگر اقدامات انجام شده این معاونت در یک سال اخیر می‌باشد.

9 شهریور 1395 / تعداد نمایش : 1470