متن کامل خبر


 
ششمین جلسه هم‌اندیشی همیاران سلامت روان با مسوولین مرکز مشاوره دانشگاه برگزار شد

خلاصه خبر: در این جلسه همیاران سلامت به بررسی طرح‌های مختلف ارتقای سلامت روان برای اجرا در سطح خوابگاه‌ها پرداختند.

ششمین جلسه هم‌اندیشی همیاران سلامت روان با مسوولین مرکز مشاوره دانشگاه در روز چهارشنبه 96/02/27 در دفتر شماره 2 مرکز مشاوره واقع در ساختمان مدیریت امور دانشجویی برگزار شد.
در این جلسه همیاران سلامت به بررسی طرح‌های مختلف ارتقای سلامت روان برای اجرا در سطح خوابگاه‌ها پرداختند.
همچنین در ادامه، طبق روال همیشگی، اعضای حاضر در جلسه، مشکلات و مسائل مربوط به سلامت روان دانشجویان در خوابگاه‌های تحت نظر خود را بیان داشته و برای رفع آنها به بحث و تبادل نظر پرداختند.
ایشان در پایان، با مثبت خواندن آثار جلسه گذشته با جناب آقای سیفی مدیریت حراست دانشگاه، خواستار تداوم یافتن اینگونه نشست‌ها با سایر مسوولین شدند. (لازم به یادآوری است جلسه چهارم همیاران در سال گذشته در ماه اسفند و با حضور جناب آقای سیفی برگزار گردید. در آن جلسه همیاران ضمن تشکر از فعالیت های ارزشمند پرسنل محترم حراست، به بیان مشکلات و نظرات دانشجویان در رابطه با حراست و نگهبانان خوابگاه‌ها پرداختند. جناب آقای سیفی ضمن توضیح در رابطه با بعضی موارد، اقدامات قابل توجهی در اصلاح پاره‌ای قوانین خوابگاه‌ها داشتند. همیاران به اتفاق در این جلسه به اثرات مثبت  اقدامات انجام گرفته  اذعان داشتند)
نکته قابل ذکر در این جلسه شروع همکاری چند تن از دانشجویان علاقمند به عنوان همیاران جدید با مرکز مشاوره بود که موجب انسجام و گسترش هر چه بیشتر فعالیت‌های مرکز خواهد شد.

27 خرداد 1396 / تعداد نمایش : 1858