متن کامل خبر


 
فراخوان راه‌اندازی سامانه پژوهشگران- گروه مپنا

خلاصه خبر: سامانه پژوهشگران برای اطلاع از تخصص و توانمندی‌های پژوهشگران در سرتاسر کشور توسط معاونت پژوهش و فناوری گروه مپنا راه اندازی شد

به اطلاع می‌رساند گروه مپنا در راستای رشد و ارتقای فعالیت‌های خود به دنبال توسعه همکاری‌های خود با مراکز علمی-پژوهشی نظیر دانشگاه‌ها، پژوهشگاه‌ها، مراکز رشد، شرکت‌های دانش بنیان و پژوهشگران سراسر کشور می‌باشد.

به‌منظور اطلاع از تخصص و توانمندی‌های پژوهشگران در سرتاسر کشور، "سامانه پژوهشگران" در پرتال پژوهش و فناوری مپنا راه‌اندازی شده است.

اعضای هیئت علمی علاقمند به همکاری با گروه مپنا در زمینه‌های مختلف پژوهشی، می‌توانند با مراجعه به پرتال معاونت پژوهش و فناوری، نسبت به ثبت نام در بخش "پژوهشگران خارج از گروه مپنا" در سامانه مذکور و تکمیل اطلاعات، زمینه دانشی و تخصصی و سوابق پژوهشی خود اقدام نمایند.

همچنین مسئولین شرکت‌های دانش‌بنیان مستقر در مراکز رشد و پارک علم و فناوری دانشگاه نیز می‌توانند با مراجعه به پرتال معاونت پژوهش و فناوری گروه مپنا، نسبت به ثبت نام در بخش شرکت‌های دانش بنیان در سامانه مذکور و تکمیل اطلاعات، زمینه فعالیت، سوابق، تجهیزات و امکانات خود اقدام نمایند.

برای ورود به پرتال معاونت پژوهش و فناوری گروه مپنا اینجا کلیک کنید.


21 اردیبهشت 1399 / تعداد نمایش : 3421