متن کامل خبر


 
آیین گرامیداشت هفته پژوهش و تجلیل از پژوهشگران برتر دانشگاه

خلاصه خبر: آیین گرامیداشت هفته پژوهش و بزرگداشت مقام پژوهشگران و فناوران دانشگاه ۲۶ آذر به صورت مجازی برگزار شد.

در این مراسم که از طریق تلویزیون اینترنتی دانشگاه پخش شد از برگزیدگان یک درصد دانشمندان برتر جهان، سرآمدان علمی برگزیده دانشگاه، پژوهشگران پراستناد در حوزه علوم انسانی، اجتماعی و هنر، برگزیدگان دانشگاه در جشنواره های تحقیقاتی، پژوهشگران برگزیده، مخترعین، هسته های فناور برتر، مراکز تحقیقاتی برتر، نگارندگان پایان نامه ها و رساله های برتر دانشجویی، كتابداران نمونه، كارشناسان نمونه آزمایشگاه، مولفین و مترجمین كتب برتر و پژوهشگران فرا دکتری دانشگاه تجلیل شد.
♦ اسامی پژوهشگران برگزیده دانشگاه سال ۱۳۹۹
دکتر محمد جواد منعم بند الف ارتقاء مرتبه   |   دکتر محمد حسن زاده بند الف ارتقاء مرتبه   |   دکتر مجید آقاعلیخانی بند الف ارتقاء مرتبه   |   دکتر مهدیه ملانوری بند الف ارتقاء مرتبه   |   دکتر مسعود بیژنی بند الف ارتقاء مرتبه   |   دکتر علی حسین زاده کاشان بند الف ارتقاء مرتبه   |   دکتر مجید پدرام بند الف ارتقاء مرتبه   |   دکتر نادر مکاری یامچی بند الف ارتقاء مرتبه   |   دکتر سیدفخرالدین حسینی بند ب مقالات   |   دکتر غلامحسین لیاقت بند ب مقالات   |   دکتر محمود علی اف خضرائی بند ب مقالات   |   دکتر علیرضا ریاحی بختیاری بند ب مقالات   |   دکتر رضا حسن ساجدی بند ب مقالات   |   دکتر زهره حمیدی اصفهانی بند ب مقالات   |   دکتر علی جعفریان دهکردی بند ب مقالات   |   دکتر محمد گلزار بند ب مقالات   |   دکتر امیر خسروانی بند ب مقالات   |   دکتر فاطمه رهبری زاده بند ب مقالات   |   دکتر احسان اله اشتهاردیان بند ج- طرح ها   |   دکتر محمود صفارزاده بند ج- طرح ها   |   دکتر بهزاد اکبری بند ج- طرح ها   |   دکتر خیام نکویی بند ج- طرح ها   |   دکتر امیررضا ممدوحی بند ج- طرح ها
اسامی برگزیدگان جشنواره های تحقیقاتی دانشگاه
دکتر علی ایرانمنش دانشکده علوم ریاضی   |    دکتر سید غلامرضا موسوی دانشکده علوم پزشکی   |    دکتر مسعود سلیمانی دانشکده علوم پزشکی   |    دکتر عیسی یاوری دانشکده علوم پایه   |    دکتر حسن دانایی فرد دانشکده مدیریت واقتصاد   |    دکتر عباس منوچهری دانشکده علوم انسانی   |    دکتر خلیل پروینی دانشکده علوم انسانی   |    دکتر ایمان ستایش دانشکده علوم ریاضی
هسته فناور برتر مستقر در پارک علم و فناوری مدرس
شرکت فن آوران لیزر و پزشکی راد (دکتر احمد مشاعی)   |    شرکت طلاوران پارس فراور (دکتر محمدرضا خالصی)   |    شرکت دنا ژن تجهیز (بهنام کریمی)   |    شرکت بنیان افشار ژن پایور مدرس (همایون بنانی راد)
مراکز تحقیقاتی برتر
پژوهشکده مهندسی و مدیریت آب برتر   |    مرکز مطالعات مدیریت   |    مرکز مطالعات مدیریت و توسعه فناوری
گروه برگزیده در ارتقاء سطح فعالیتهای بین المللی دانشگاه
گروه مخابرات
اسامی پژوهشگران فرادکتری(Postdoc) دانشگاه
دکتر رضا اباذری دانشکده علوم پایه   |    دکتر سهیلا صنعتی دانشکده علوم پایه   |    دکتر هادی حسینی دانشکده مهندسی شیمی   |    دکتر محمدعلی حسین زاده دانشکده علوم ریاضی   |    دکتر ابراهیم فیاضی شیشوان دانشکده کشاورزی   |    دکتر کیهانه بریجانی دانشکده علوم پایه   |    دکتر یاسمن سادات برقعی دانشکده علوم زیستی
مخترعین داخلی برگزیده دانشگاه
الف- دکتر سید عباس شجاع الساداتی، سحر موسوی اصل، دکتر سهیل بدوحی   |    ب- دکتر سیدعباس شجاع الساداتی، فرشته ناظمی هرندی، علیرضا چکشیان خراسانی دانشکده مهندسی شیمی   |    دکتر علي اصغر طالبي، مهران رضايي، دكتر يعقوب فتحي پور دانشکده کشاورزی   |    دکتر احمد جمشیدی زنجانی، آقای سجاد ادهمی،دکتر احمد خدادادی دربان، جمال قاسمی، علی نادری اسرمی و محمد تقی زاده دانشکده فنی و مهندسی   |    دکتر بی تا بخشی، زهرا راحتی کلیمانی دانشکده علوم پزشکی   |    دکتر مهدی آبادی، مهندس امید شکرالهی دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر
اسامی اختراعات خارجی (US Patent) دانشگاه
 Ali Shalbafan, Hedi Hassannejad, mehdi Rahmaninia   |     S. Mohammad P.M. Firouzabadi, Zeynab Khodakarami   |     Nemat Keramat Siavash, Gholamhassan Najafi, Barat Ghobadian, Neda mashhadgarme
اسامی برگزیدگان یک درصد دانشمندان برتر جهان
دکتر مسعود رضایی در حوزه علوم کشاورزی   |    دکتر یدالله یمینی در حوزه شیمی   |    دکتر علی مرسلی در حوزه شیمی   |    دکتر غلامحسن نجفی در حوزه مهندسی   |    دکتر محسن پارسا مقدم در حوزه مهندسی   |    دکتر برات قبادیان در حوزه مهندسی   |    دکتر محمود رضا حقی فام در حوزه مهندسی   |    دکتر محمد کاظم شیخ الاسلامی در حوزه مهندسی   |    دکتر غلامرضا موسوی در حوزه مهندسی   |    دکتر حبیب الله یونسی در حوزه مهندسی   |    دکتر خسرو خواجه در حوزه زیست شناسی و زیست شیمی   |    دکتر یعقوب فتحی پور در حوزه علوم گیاهی و جانوری   |    دکتر سید مجتبی صدرعاملی در حوزه مهندسی   |    دکتر سید فخرالدین حسینی در حوزه علوم کشاورزی   |    دکتر محسن برزگر در حوزه علوم کشاورزی   |    دکتر سعید مینایی در حوزه علوم کشاورزی
اسامی پژوهشگران پراستناد ISC در حوزه علوم انسانی، اجتماعی، هنر
دکتر مهناز شایسته فر در حوزه هنر و معماری   |    دکتر محمد احسانی در حوزه تربیت بدنی   |    دکتر عبدالرضا رکن الدین افتخاری در حوزه جغرافیا   |    دکتر مهدی پورطاهری در حوزه جغرافیا   |    دکتر فردوس آقا گل زاده در حوزه زبان و ادبیات   |    دکتر عالیه کرد زعفرانلو کامبوزیا در حوزه زبان و ادبیات   |    دکتر ارسلان گلفام در حوزه زبان و ادبیات   |    دکتر حمیدرضا شعیری در حوزه زبان و ادبیات   |    دکتر خلیل پروینی در حوزه زبان و ادبیات   |    دکتر سید حسین صادقی سقدل در حوزه اقتصاد و مالی   |    دکتر محمود مهرمحمدی در حوزه علوم تربیتی   |    دکتر حسن دانائی فرد در حوزه مدیریت   |    دکتر عادل آذر در حوزه مدیریت   |    دکتر اصغر مشبکی اصفهانی در حوزه مدیریت
اسامی سرآمدان علمی برگزیده دانشگاه سال 1399
دکتر علی مرسلی دانشکده علوم پایه   |    دکتر میرفضل ا... موسوی دانشکده علوم پایه   |    دکتر یداله یمینی دانشکده علوم پایه   |    دکتر غلامرضا موسوی دانشکده علوم پزشکی   |    دکتر علیرضا محجوب دانشکده علوم پایه   |    دکتر نادر علیزاده مطلق دانشکده علوم پایه   |    دکتر سیده زهرا بطحائی دانشکده علوم پزشکی   |    دکتر رضا حسن ساجدی دانشکده علوم زیستی
اسامی اعضای هیات علمی ارائه کننده خدمات مرتبط با کووید-19
دکتر زهیر صراف دانشکده علوم پزشکی برای تولید داروی آنوال با اخذ مجوز توزیع از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی   |    دکتر حوریه سلیمانجاهی دانشکده علوم پزشکی برای راه اندازی آزمایشگاه مرجع ویروس شناسی با اخذ تائیدیه از وزرات بهداشت، درمان و آموزش پزشکی
اسامی برگزیدگان فراخوان مسئولیت اجتماعی در حوزه سلامت دانش آموختگان دانشکده علوم پزشکی
دکتر حمزه چوبین   |    دکتر مرجان یغمایی
اسامی برگزیدگان پایان نامه برتر دانشگاه
علی یگانه‌فر دانشکده مهندسی صنایع و سیستم‌ها   |    زهرا مومنی برق و کامپیوتر دانشکده مهندسی کامپیوتر   |    علی مختاری دانشکده علوم انسانی   |    احسان اسدی دانشکده مهندسی شیمی   |    امير احمدي زهرايي دانشكده مهندسي عمران و محيط زيست   |    علیرضا طاهرزاده فرد دانشکده مهندسی مکانیک   |    نیوشا وارستگانی دانشکده فنی و مهندسی   |    امیر کریمی پور سریزدی دانشکده علوم پزشکی   |    سمیه احسانی دانشکده منابع طبیعی و علوم دریایی   |    مریم نیسی دانشکده کشاورزی   |    مریم نوروزی دانشکده هنر و معماری
اسامی برگزیدگان رساله برتر دانشگاه
عمران احمدی دانشکده علوم پزشکی   |    حسین طالبی قادیکلایی دانشکده مهندسی مکانیک   |    فرخ شیر ژیان دانشکده علوم ریاضی   |    مرتضی احمدی دانشکده علوم ریاضی   |    سید حامد دلخوش اباتری دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر   |    سید هدایت‌اله موسوی مطلق دانشکده علوم پایه   |    منیره کرمی دانشکده علوم پایه   |    هادی هاشم زاده دانشکده علوم زیستی   |    ساناز شفیعی دانشکده مدیریت و اقتصاد   |    قاسم براتی دربند دانشکده فنی و مهندسی   |    فاطمه پورحسین علمداری دانشکده مهندسی شیمی   |    زینب جوانمرد دانشکده منابع طبیعی و علوم دریایی   |    مهران رضایی دانشکده کشاورزی   |    امید معتمدی دانشکده مهندسی صنایع و سیستم ها   |    زاهد یوسفی دانشکده هنر و معماری
کتب برتر تالیفی
کتاب "مباني دگرشكلي در زمين ساخت" دكتر علي يساقي   |    کتاب "مديريت توام جريان مواد و زمان بندي توليد در محيط‌هاي ساخت و توليد" دکتر نسیم نهاوندی و دکتر محمد عباسیان   |    Pillared Metal-Organic Frameworks: Properties and Applications دکتر لیدا هاشمی و دکتر علي مرسلي
کتابدار نمونه
مریم ملک   |    زهره ابراهیمی دیشابی
كارشناسان نمونه آزمايشگاه ها
امین اسدی دانشکده علوم پزشکی   |    الهه آقازاده دانشکده علوم پزشکی   |    نگار ندافی دانشکده علوم زیستی   |    رحیم حسنی دانشکده علوم پایه   |    ابوطالب موسی زاده دانشکده کشاورزی   |    آرش کاظمیان دانشکده کشاورزی   |    منوچهر نائیجی دانشکده منابع طبیعی و علوم دریایی   |    شهناز کالجی دانشکده منابع طبیعی و علوم دریایی   |    سید بهزاد حسینی دانشکده منابع طبیعی و علوم دریایی   |    جعفر گودرزی دانشکده مهندسی شیمی   |    هادی نصیری وطن دانشکده فنی و مهندسی   |    وحید مشفق دانشکده مهندسی مکانیک



26 آذر 1399 / تعداد نمایش : 5050