متن کامل خبر


 
برگزاری نخستین جلسه مجازی شورای صنفی دانشجویان در سال جدید

خلاصه خبر: جلسه شورای صنفی دانشجویان در سال جدید، دوم اردیبهشت ماه، با حضور معاون دانشجویی دانشگاه، مدیران حوزه معاونت دانشجویی و اعضاء شورای صنفی دانشجویان بصورت ویدئو کنفرانس برگزار گردید.

نخستین جلسه مجازی شورای صنفی دانشجویان در سال جدید برگزار شد؛

جلسه شورای صنفی دانشجویان در سال جدید، دوم اردیبهشت ماه، با حضور معاون دانشجویی دانشگاه، مدیران حوزه معاونت دانشجویی و اعضاء شورای صنفی دانشجویان بصورت ویدئو کنفرانس برگزار گردید. در ابتدای جلسه دکتر رضائی معاون دانشجویی دانشگاه با اشاره به همه گیری ویروس کرونا در جهان و تبعات آن برای همه اقشار مردم، مواجهه با این مشکل را یک تجربه جدید برای نظام‌های آموزشی کشور دانسته و برای مدیریت هرچه بهتر و سریعتر آن ابراز امیدواری نمود.

در ادامه اعضای شورای صنفی، نظرات دانشجویان را عنوان کرده و به برخی از درخواست‌های آنان در خصوص حذف ترم، تمدید سنوات، خوابگاه‌های خودگردان، وام‌های دانشجویی، بخشش جریمه‌ها و... اشاره کردند. سپس هر یک از مدیران حاضر در جلسه با اشاره کوتاهی به فعالیت‌ها و اقدامات انجام شده حوزه‌های تحت مدیریت خود در طی دو ماهه اخیر، در حد امکان نیز به مطالبات نمایندگان دانشجویان پاسخ دادند. دکتر رضائی نیز تاکید نمود، معاونت دانشجویی در هر مورد که بتواند مستقیماً پاسخگوی دغدغه‌های دانشجویان عزیز باشد سریعاً اقدام خواهد کرد و سایر موارد را نیز به هیأت رئیسه منعکس و پیگیری خواهد نمود.

 


3 اردیبهشت 1399 / تعداد نمایش : 1141