متن کامل خبر


 
فکرانه انجمن‌های علمی-دانشجویی دانشگاه برگزار شد

خلاصه خبر: اولین نشست «فکرانه» انجمن‌های علمی-دانشجویی دانشگاه تربیت مدرس با هدف امکان سنجی توسعه گفت و گوهای بین رشته‌ای در ساختمان معاونت فرهنگی و اجتماعی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار معاونت فرهنگی و اجتماعی، در این جلسه که روز ٢۵ مرداد با حضور ۳۰ نفر از دبیران انجمن‌های علمی-دانشجویی دانشگاه تربیت مدرس در محل سالن خوارزمی تشکیل شد دبیران انجمن‌ها پیرامون افق‌های آینده انجمن‌های علمی-دانشجویی به بحث و تبادل نظر پرداختند.

«فکرانه» انجمن‌های علمی-دانشجویی دانشگاه با هدف ایجاد بستر هم‌افزایی و همفکری انجمن‌های علمی-دانشجوی پیش‌بینی شده است. در این سلسله نشست‌ها همچنین  سعی خواهد شد با ایجاد مولفه‌های اساسی یک زیست‌بوم هم‌اندیشی خلاق با رویکرد حل مسآله درباره برنامه‌های جامع انجمن‌های علمی دانشجویی همچون مسابقه حرف حساب پایان‌نامه و جشنواره حرکت و نیز زمینه‌های همکاری میان‌ رشته‌ای از طریق ایجاد کارگروه‌های تخصصی تبادل نظر صورت گیرد.

بنا بر اعلام شورای دبیران انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه  دستاورد این جلسات در قالب گزارش‌های خبری و ویژه نامه حرکت، در اختیار دیگر دانشجویان دانشگاه قرار خواهد گرفت.

28 مرداد 1396 / تعداد نمایش : 2391