متن کامل خبر


 
برگزاری کارگاه استراتوگرافی دهمین جشنواره ملی حرکت از سوی دانشجویان دانشگاه

خلاصه خبر: کارگاه آموزشی-مشارکتی تصویرسازی نقشه راه انجمن‌های علمی دانشجویی کشور به پیشنهاد معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه و تصویب وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از سوی مجمع دبیران انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه در حاشیه دهمین جشنواره ملی حرکت برگزار شد.

در این رویداد گروهی که به منظور تصویرسازی راهبرد یک انجمن علمی دانشجویی مطلوب با استفاده از تکنیک‌های خلاق برنامه‌ریزی شده بود، دکتر محمد طالاری، دانش‌آموخته دکترای مدیریت استراتژیک و مهندس رسول رجایی دبیر مجمع دبیران انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه تربیت مدرس شرکت‌کنندگان را با اهداف، ضرورت و کارکردها، منافع و آسیب‌های انجمن‌های علمی دانشجویی آشنا ساختند.
در ادامه این دوره، شرکت‌کنندگان کارگاه در شش گروه شش نفره با تنوع رشته‌ها و دانشگاه‌های سراسر کشور حول محورهای رقابت جشنواره ملی حرکت تقسیم‌بندی شدند تا در یک همکاری همه‌جانبه بتوانند شیوه‌نامه تصویری از یک انجمن علمی دانشجویی موفق را ارائه دهند. آموزش استفاده از تکنیک‌های تصویرسازی، بوم مدل مناسب برای انجمن علمی دانشجویی آرمانی در محورهای زیر از دیگر بخش‌های این برنامه بود.
لازم به ذکر است، این کارگاه روز چهارشنبه ۶ دی ماه و با حضور مسئولان اداره انجمن‌های علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در کرمانشاه برگزار ودر پایان، هر یک از گروه‌ها دستاورد نهایی خود را در حضور آقای دکتر ایرجی، مدیر کل امور فرهنگی و اجتماعی وزارت و آقای دکتر کرمی رئیس اداره انجمن‌های علمی وزارت علوم به مدت سه دقیقه ارائه کردند که پس از رای‌گیری مشارکتی، بهترین دستاورد انتخاب شد و در انتهای کارگاه از آنان تقدیر به عمل آمد.

10 دی 1396 / تعداد نمایش : 1669