متن کامل خبر


 
چهارمین جشنواره داخلی «حرکت» دانشجویان دانشگاه برگزار شد

خلاصه خبر: چهارمین جشنواره داخلی حرکت دانشگاه برای ارائه آثار و دستاوردهای انجمن‌های علمی دانشجویی در سالن اجتماعات معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تربیت مدرس برگزار شد.

در این جشنواره که روز شنبه 15 اردیبهشت برگزار شد، دبیران بیش از  35 انجمن‌ علمی- دانشجویی فعال ضمن ارائه آثار و عملکرد یکساله خود در کارگاه آشنایی با وظایف انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه‌های نسل سوم و چهارم نیز شرکت کردند.
از مهم‌ترین آثار ارائه شده در این جشنواره می‌توان به برنامه‌های رویداد «حرف حساب»، همایش دانشجویی فلسفه، نخستین سمپوزیوم آثار علوم اجتماعی، سمینار آشنایی با اسناد و مدارک سازمان ملل متحد با تاکید بر مسائل زنان، کرسی آزاداندیشی وارسی فقهی– روانشناختی پدیده چندهمسری، کارگاه موشن گرافیک، همایش محیط پاک با معرفی کمپین هر دانشجو یک آبادگر و نشست ارزیابی فروریزش ساختمان پلاسکو و مدیریت حادثه و ... اشاره کرد.
از آثار ارائه شده به دبیرخانه جشنواره حرکت دانشگاه، 30 اثر منتخب پس از داوری به بخش‌های رقابتی یازدهمین جشنواره کشوری حرکت که  پاییز امسال از سوی معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و به میزبانی یکی از دانشگاه‌های کشور برگزار می‌شود، ارسال خواهد شد.
 لازم به ذکر است در حاشیه برگزاری این جشنواره کارگاه آموزشی نحوه ارسال آثار به جشنواره ملی حرکت از سوی اداره سیاستگذاری و برنامه‌ریزی فرهنگی و اجتماعی برای شرکت‌کنندگان برگزار شد.

22 اردیبهشت 1397 / تعداد نمایش : 1129