متن کامل خبر


 
تقدیر از دانشجویان برگزیده یازدهمین جشنواره کشوری حرکت

خلاصه خبر: رییس و معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه از دانشجویان برگزیده یازدهمین جشنواره ملی حرکت، قدردانی کردند.

در این برنامه که 21 آذر در باشگاه فرهنگی و اجتماعی دانشجویان برگزار شد، دکتر احمدی، رییس دانشگاه ضمن تاکید بر ارزش کم نظیر فعالیت‌های علمی دانشجویی، ابراز امیدواری کرد فعالیت‌های علمی فرهنگی دانشجویان دانشگاه بر فعالیت‌های میان‌رشته‌ای بیشتر تمرکز پیدا کند.

در این برنامه انجمن‌های علمی دانشجویی معماری، مهندسی عمران، مکانیک بیوسیستم، جامعه‌شناسی، طراحی شهری، فلسفه، سیناپس و محیط زیست مورد تشویق قرار گرفتند و از زحمات آقایان دکتر رنجبر، دکتر خاجی، دکتر مهدوی‌نژاد، دکتر ساعی، دکتر حسینی، دکتر غلامعلی‌فرد، دکتر رمضانی و خانم دکتر گرجیان به عنوان استادان مشاور فرهنگی انجمن‌های علمی دانشجویی برگزیده قدردانی شد.

معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه نیز در این نشست ضمن ابراز خرسندی از افزایش فعالیت انجمن‌های علمی دانشجویی با وجود مشکلات مالی و کاهش وابستگی انجمن‌های علمی دانشجویی به بودجه معاونت فرهنگی و اجتماعی تصریح کرد: برگزاری این برنامه در باشگاه فرهنگی و اجتماعی دانشجویان با حضور رییس دانشگاه برای تاکید بر ضرورت گسترش فضاهای تعاملی دانشجویان است.    

 لازم به ذکر است، پیش از آیین قدردانی از دانشجویان برگزیده، وحید فغانی، رییس اداره سیاستگذاری و برنامه‌ریزی فرهنگی و اجتماعی دانشگاه، گزارش کوتاهی را از روند برگزاری یازدهمین دوره جشنواره ملی حرکت ارائه کردند. برش کیک از سوی رییس دانشگاه و ارائه برخی مسائل و مشکلات انجمن‌های علمی دانشجویی از دیگر بخش‌های این برنامه بود.

24 آذر 1397 / تعداد نمایش : 1164